Etusivu   •   Esittely   •   Oriit   •   Tammat   •   Kuvagalleria   •   Kasvatus   •   Muuta   •   E-mail

VVJ-valjakkoajokisat 22.7.2011

   

Info ja huomioitavaa

•   kilpailupäivä 22.7, viimeinen ilmoittautumispäivä 19.7.
•   järjestyspaikkana toimii Päivärinne
•   vastuuhenkilönä toimii JP ([email protected])

•   ohjastajalla tulee olla viisinumeroinen VRL-tunnus
•   kilpailut ovat avoinna kaikille
•   hevosen VH-tunnus ei ole pakollinen

•   yksi hevonen saa osallistua vain yhteen luokkaan koko kilpailuissa
•   yksi ohjastaja saa osallistua yhteen luokkaan max. 4 kertaa
•   yhteen luokkaan otetaan max. 40 osallistujaa

Luokat

•   Luokka 1:   noviisi yhdistetty yksilöille   (36/40) TT
•   Luokka 2:   vaativa yhdistetty yksilöille   (25/40) TT
•   Luokka 3:   vaikea yhdistetty yksilöille   (25/40) TT

•   Luokka 4:   noviisi yhdistetty pareille   (32/40) TT
•   Luokka 5:   vaativa yhdistetty pareille   (23/40) TT
•   Luokka 6:   vaikea yhdistetty pareille   (22/40) TT

Tulokset kaikkiin kutsuihin lisätty 20.7

Osallistuminen

Osoitteeseen [email protected] otsikolla VVJ1 (tai VVJ1-5 jos osallistut kaikkiin kilpailuihin) ao. kaavassa

  ... yksilöluokkiin: Luokka nro. (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-00000) - Hevosen nimi <br>
  ... pariluokkiin: Luokka nro. (rivinvaihto) Ohjastaja (VRL-00000) - Hevosen 1 nimi && Hevosen 2 nimi <br>


Osallistuneet

•   Luokka 1: noviisi yhdistetty yksilöille (36 os.)
1. Katzu (VRL-07549) - Svantes Pappa Betalar
2. Niina (VRL-08709) - Milkan Jalka&Lamppu VH06-018-7994
3. Break (VRL-05810) - Al Remy VH05-059-1901
4. Rinsessa (VRL-08111) - Brenin Nawfed
5. meym. (VRL-03296) - Seraphic Umi VH11-177-0011
6. Cin. (VRL-01441) - Lykkeridder VH11-053-0100
7. Kiira (VRL-01387) - Osalia NAS VH11-017-0473
8. EmmiN. (VRL-03385) - Vanity Affair Dei
9. Cin. (VRL-01441) - Cinna's Mirzam
10. Jenni T. (VRL-00914) - L.K. Mon Amie VH11-017-0155
11. Jenny K (VRL-03401) - Fiktion Sipriina
12. Katzu (VRL-07549) - Märta My
13. Mariella (VRL-02189) - Ellie Beat
14. Jenny K (VRL-03401) - Turon Tykki
15. Midar (VRL-10207) - Curious Cupcake Dei
16. Jenny K (VRL-03401) - Lakean Karike
17. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Roadrunner VH11-017-0031
18. Katzu (VRL-07549) - Tankefels Kettil
19. Midar (VRL-10207) - Päivärinteen Lumia
20. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eelis VH11-018-0221
21. Kiira (VRL-01387) - Härdellin Tosca VH11-017-0512
22. meym. (VRL-03296) - Nervous Tic VH11-177-0004
23. Niina (VRL-08709) - Milkan Wiljakka VH11-018-1030
24. EmmiN. (VRL-03385) - Små Elmer
25. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Harlekin
26. EmmiN. (VRL-03385) - Colibri Dei
27. Jenni T. (VRL-00914) - Hayes Hill Tara VH11-017-0158
28. Kiira (VRL-01387) - Cecam Racketeer VH11-017-0125
29. meym. (VRL-03296) - Pinch of Pepper VH11-017-0417
30. Cin. (VRL-01441) - Svanhild VH11-053-0105
31. Jenni T. (VRL-00914) - Hugo Twitch VH-06-017-6367
32. Katzu (VRL-07549) - Solveig
33. meym. (VRL-03296) - Orkney Mist VH11-017-0416
34. Milja (VRL-00692) - Eydís Picar VH11-018-0063
35. EmmiN. (VRL-03385) - Edenelle Samantha
36. viljami (VRL-02633) - Grove KAJ

•   Luokka 2: vaativa yhdistetty yksilöille (25 os.)
1. Dani (VRL-03561) - Elijah
2. EmmiN. (VRL-03385) - Cecam Rhapsody
3. Huttis (VRL-03370) - Wanderer v. Vangenhof VH11-017-0308
4. Jenni T. (VRL-00914) - Tessa v. st. Kersenhof VH11-017-0037
5. Huttis (VRL-03370) - Randon vom Liliebloom VH11-017-0132
6. Katzu (VRL-07549) - Yashna Z4
7. EmmiN. (VRL-03385) - Päivärinteen Eemil
8. Katie (VRL-05346) - Källtorps Emilja
9. meym. (VRL-03296) - Guttorm NOR VH11-053-0045
10. EmmiN. (VRL-03385) - Novellin Clarinetta
11. Katie (VRL-05346) - Den Glider In Dei
12. IdaM (VRL-07597) - Cecam Morfin
13. meym. (VRL-03296) - Liljekonvall NOR VH11-053-0089
14. Leandra (VRL-01057) - Chichariot Dei
15. Rinsessa (VRL-08111) - Royal Bling Angel
16. meym. (VRL-03296) - Eie Viljestyrke VH11-053-0090
17. Huttis (VRL-03370) - Cecam Cesia VH11-017-0126
18. Jenni T. (VRL-00914) - Dolly Jane v. Agenhoff VH11-017-0534
19. Dani (VRL-03561) - Murrough
20. meym. (VRL-03296) - Uenig Mislyd NOR VH11-053-0088
21. Jenni T. (VRL-00914) - Cherokee of Borges VH11-017-0046
22. EmmiN. (VRL-03385) - Tipsy vom Liliebloom
23. Jenni T. (VRL-00914) - Limit v. Pijnboompit VH11-017-0044
24. Rinsessa (VRL-08111) - Duren Raulus
25. Milja (VRL-00692) - Nelmia vom Liliebloom VH11-017-0134

•   Luokka 3: vaikea yhdistetty yksilöille (25 os.)
1. TJS (VRL-10898) - Blomqvist Tor
2. meym. (VRL-03296) - Marveilleux Aziz VH11-031-0166
3. Huttis (VRL-03370) - Nattesøvn v. Pijnboompit VH11-053-0054
4. Daivive (VRL-05706) - Hwai Christabel
5. EmmiN. (VRL-03385) - Faeryking Dei
6. EmmiN. (VRL-03385) - Ytron Raventill
7. TJS (VRL-10898) - Snickers Lejonhjärta
8. Huttis (VRL-03370) - Crystal Castle PP VH05-017-4130
9. rynn. (VRL-10683) - Ärripurri
10. Jenni T. (VRL-00914) - Joline van Grinhof VH11-017-0041
11. Daivive (VRL-05706) - Cinderbella Dei
12. Jenni T. (VRL-00914) - Points Still Rockin' VH11-017-0561
13. Niina (VRL-08709) - Kurt
14. Jenni T. (VRL-00914) - Sydney SWE VH11-017-0040
15. Daivive (VRL-05706) - Bonnie And Shy Dei
16. meym. (VRL-03296) - Count Fleet VH11-011-0093
17. Katzu (VRL-07549) - Bastiaan of Rotterdam
18. JP (VRL-01948) - Cecam Casino
19. EmmiN. (VRL-03385) - Waka Waka v.d. Bert
20. EmmiN. (VRL-03385) - Piccadilly Blues
21. Kaneli (VRL-10410) - Ivory Caffeina
22. Jenni T. (VRL-00914) - Bourdonwood Baron VH11-017-0128
23. TJS (VRL-10898) - Tina v. Sjöblom
24. Leandra (VRL-01057) - Champ19n Dei
25. Katzu (VRL-07549) - Boudewijn of Rotterdam

•   Luokka 4: noviisi yhdistetty pareille (32 os.)
1. Milja (VRL-00692) - Fiktion Sinella VH11-018-0234 && Fiktion Malviina VH11-018-0672
2. Niina (VRL-08709) - Sannin Riidatar VH05-018-0731 && Sannin Willatar VH05-018-1538
3. Katzu (VRL-07549) - Sunds Vidar && Packis Stig
4. Mariella (VRL-02189) - Alman Korpraali && Dreaming Through
5. Leandra (VRL-01057) - Dastan Dei && Tsunami Dei
6. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kuunari VH11-018-0731 && Fiktion Helmeri VH11-018-0222
7. Matilde (VRL-02159) - Hywarrd Caerwyn && Roccev Synvilla
8. Milja (VRL-00692) - Bulbasaur v. Raad VH06-017-9686 && Lucas FK VH11-017-0330
9. IdaM (VRL-07597) - Diamond Rhia Crow && Hwai Deathaura
10. Milja (VRL-00692) - Piquira Dei VH11-017-0342 && Caetlin FK VH11-017-0408
11. Leandra (VRL-01057) - Caradas Teje && Caradas Raja
12. JP (VRL-01948) - Brookbank Dylan && Alyssa of Lakewood
13. Niina (VRL-08709) - Revanssi KAT VH05-018-0113 && Heinämäen Usko VH06-018-2637
14. Niina (VRL-08709) - Vaapukan Taikatuiske && Heinämäen Nummilume
15. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Caramia Nove VH11-017-0153 && Lehdon Vitamiini VH11-017-0154
16. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Tobacco VH11-017-0142 && Cecam High Light VH11-017-0143
17. meym. (VRL-03296) - Llywydnos Aur && Diffodd Nero
18. JP (VRL-01948) - Jadelina FK && Cecam Minelli
19. IdaM (VRL-07597) - Londonbell Crow && Choca v. Hardell
20. Jenni T. (VRL-00914) - CW Legalization VH06-017-5186 && Flo-Rida v. Berry VH11-017-0144
21. IdaM (VRL-07597) - Cecam Twiggy && Abenhof Vicky
22. fisken. (VRL-09747) - Drama Dei && Harlem Bustle Dei
23. IdaM (VRL-07597) - Bourbon Smash Crow && Dark Cocoon Crow
24. Leandra (VRL-01057) - Scarabé Dei && Savannah Dei
25. Break (VRL-05810) - Creador of Peace VH11-046-0008 && Adriaan v. d'Amelie VH11-040-0065
26. Jenni T. (VRL-00914) - Wantley's Fame Face VH11-017-0131 && Sensei vom Liliebloom VH11-017-0167
27. Niina (VRL-08709) - Milkan Rianna VH05-018-8640 && Milkan Jelena VH05-018-8645
28. Katzu (VRL-07549) - Beatas Judit && Lunds Karla
29. meym. (VRL-03296) - Diffodd Dear Ross && Red Bay Firefoot
30. fisken. (VRL-09747) - Steekin Eliel && Yes Please
31. JP (VRL-01948) - Hwai Swanheart && Money Honey Dei
32. Matilde (VRL-02159) - Daerwyn Dawn && Edenelle Amazing Améli

•   Luokka 5: vaativa yhdistetty pareille (23 os.)
1. IdaM (VRL-07597) - Malibu Mell && Remukylän Clara
2. IdaM (VRL-07597) - Sunkiss Kiss Dei && Diva Dot Dei
3. fisken. (VRL-09747) - Snövit Sec && Svenskberg Yvonne
4. Jenni T. (VRL-00914) - Wally van Grinhof VH11-017-0130 && Djailey van Genohoeven VH11-017-0032
5. JP (VRL-01948) - Vivica of Jewel && Remukylän Nyytti
6. fisken. (VRL-09747) - Daggmasken && Ilana
7. meym. (VRL-03296) - Sublime Repose VH11-022-0027 && Gales v. Pijnboompit VH11-085-0021
8. fisken. (VRL-09747) - Törnrosa Sec && Lucarla B
9. Break (VRL-05810) - Tijuana's Viva La Vegas! VH11-059-0001 && Ashburn Fireflies VH11-059-0040
10. JP (VRL-01948) - Edenelle Xander && Riddles In The Dark Dei
11. meym. (VRL-03296) - Bleidra Senna VH11-017-0415 && Twister 'twas VH11-017-0414
12. Leandra (VRL-01057) - Vuvuzela Dei && Kasper v. Pijnboompit
13. meym. (VRL-03296) - Saffron VH11-110-0001 && Travlin Man VH11-104-0005
14. IdaM (VRL-07597) - Quiet Riot Dei && Päivärinteen Gabriela
15. Leandra (VRL-01057) - Arise Sir Ryan Dei && Päivärinteen Serena
16. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Joy Surrender VH11-017-0033 && Cecam Super Star VH11-017-0566
17. Milja (VRL-00692) - Fallgruve '66 VH05-053-1048 && Kuurnan Vokka VH11-018-0590
18. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Waga VH11-017-0168 && Novellin Marilla VH11-017-0532
19. JP (VRL-01948) - Edenelle Tootsie && Serene Grace
20. Leandra (VRL-01057) - Deatheater Dei && Kitier Katba Dei
21. emmylou (VRL-01654) - Diffodd Beretta 92 && Sant Connor
22. Jenni T. (VRL-00914) - Jenson of Wincott VH11-017-0148 && Cecam Randall VH11-017-0560
23. IdaM (VRL-07597) - Anetje v.d. Hagenswick && Malkolm Naemi

•   Luokka 6: vaikea yhdistetty pareille (22 os.)
1. Leandra (VRL-01057) - Donte v.d. Zambo && Iamamiwhoami Dei
2. JP (VRL-01948) - Memphis vom Liliebloom && Ibris
3. IdaM (VRL-07597) - Ivrig v. Bracken && Jeremy v. Westwood
4. Milja (VRL-00692) - Maktaleena VH11-018-0211 && Critical Bond VH04-053-9072
5. Jenni T. (VRL-00914) - Rioting Raspberry Dei VH11-017-0564 && Cecam Kohinoor VH11-017-0152
6. Jenni T. (VRL-00914) - Dark Poet Dei VH11-017-0146 && Cecam Rebellion VH11-017-0147
7. TJS (VRL-10898) - Snellman Terese && Tavaststjernas Evy
8. Daivive (VRL-05706) - Päivärinteen Samira && Neela v. Berry
9. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Fancyface VH11-017-0533 && Päivärinteen Malibu VH11-017-0166
10. IdaM (VRL-07597) - Playback Not && Skarnbasse DK
11. Leandra (VRL-01057) - Dryad Dei && Rafael Empire
12. fisken. (VRL-09747) - Glada Gubben SWE && Stolt Sebastian
13. Daivive (VRL-05706) - Chapa d. Cupcake && Idya Baby Alisha
14. Daivive (VRL-05706) - Mallaidh Eleanor && Idya Eilish
15. meym. (VRL-03296) - Tosi-Viasko ILO && Leijonamieli SOI
16. IdaM (VRL-07597) - Illbys Torbjörn && Cecam Calinero
17. TJS (VRL-10898) - Leo v. Leijonhufvud && Akerblad Allan
18. meym. (VRL-03296) - Viehättävän Enneuni && F. Jasmiini
19. IdaM (VRL-07597) - Dentons Bablo && Licqurice Allsorts
20. Daivive (VRL-05706) - Idya Jerome && Young Rebel Dei
21. meym. (VRL-03296) - Derbyn Sirutar && Derbyn Vänrikki
22. Jenni T. (VRL-00914) - Novellin Enviere VH11-017-0156 && Honey of Maryfield VH11-017-0162

© Henna Lindström   •   Ritva's Gallery

virtuaalitalli / virtuaalihevonen